Kavitasyonel Ultraporasyon

BÖLGESEL  ZAYIFLAMADA  SON TEKNOLOJİ: KAVİTASYONEL ULTRAPORASYON

Kavitasyonel Ultraporasyon;  son yıllarda bölgesel zayıflama alanında oldukça başarılı sonuçların elde edildiği çok yeni bir yöntemdir. Gerek uygulamanın oldukça kolay oluşu yani ağrı ve acının olmaması, gerekse hiçbir yan etkisinin olmaması kavitasyonel   ultraporasyon yöntemini benzersiz kılmaktadır.

Uygulama metodu, yağ dokusunun olduğu bölgeye selektif frekansta şok dalgası gönderme prensibine dayanmaktadır. B u nedenle etkisi yağlı bölgelere spesifiktir. Başka bir deyişle yağ tabakası ne kadar kalınsa o kadar iyi sonuçlar almaktayız. Beraberinde bol su içmek ve uygulamanın yapıldığı gün yağsız gıdalar tüketmek gerekmektedir.

Yöntemin en önemli artılarından bir tanesi de uygulama yapılan bölgede yeniden yağ dokusunun birikmemesidir. Bir uygulama programı 8 ila 15 seans arasında değişmektedir. Ayrıca sık gelemeyen hastalar için ‘ sulu teknik’ adını verdiğimiz daha farklı bir tedavi programımız da bulunmaktadır.

Yağ dokusunda olduğu kadar ‘Deri Altı Yağ Dokusu’ nda da başarıyla  uygulanabilen  kavitasyonel ultraporasyon, böylelikle  deri altı yağdokusunun bozukluğu olan SELLÜLİT  te de  oldukça iyi bir çözüm olmaktadır.

Yöntemde yaş sınırı bulunmamaktadır. Yeni doğum yapmış ve süt veren annelere rahatlıkla uygulayabilmekteyiz. Hemen hiçbir etkileşimin olmamasına rağmen kronik karaciğer ve böbrek yetmezliği olan hastaları tedaviye almıyoruz.

Uygulama yapılan dokuda sıkılaşma ve deri çatlaklarında daralma kavitasyonel ultraporasyon teknolojisinin ekstra faydaları arasında bulunmaktadır.

Etkinin kalıcı olduğunu vurgulayalım. Uygulama yapılan bölgeden tekrar kalınlaşmanız olmaz. Ne kadar bol su içerseniz o kadar yüksek fayda görürsünüz çünkü sistem su içeriği yüksek olan dokuda daha iyi çalışmaktadır.